TALLINNA LASTETEATER LEPATRIINU
  Rohkem teavet ja etenduste tellimine - Tel.56 626 196
"HEATEGU"
Lugu sellest, kuidas me  tegelikult teeme iga päev väikeseid heategusid, oluline on hoolivus ja märkamine, kus sa saad abiks olla. Poistele antakse koolimaja korrastamisel konkreetne ülesanne. Mis sellest tegelikult välja kasvab, seda etenduses. Igal juhul saame teada, et head tehes saad ise ka head vastu. Õpetlik lugu, kus on nii laulu ja nalja ikka ka!  
-------------
------
"EILE-TÄNA-HOMME”
Lugu sellest, kuidas merekarust vanaisa ja kaks poissi on teel Eesti Vabariigi 100. aastapäeva paraadile. Kui lihtsasti nad sinna jõuavad ja kellele President on autasu määranud, näed juba etendusest. Lõbusast ja lauludega etendusest saab lisaks igapäeva tarkustele teada miks on Eesti lipp sinimustvalge, kes on Eesti rahvuskala ja veel palju muud.
2017 Tallinna Lasteteater Lepatriinu
ETENDUSTE TELLIMINE  Tel 56 626 196   e-kirja saad meile saata SIIT
----------
--------
--------
--------
JUBA SAAB TELLIDA JÕULUETENDUST “KORD NII, KORD NAA” ETENDUSE SAAB TELLIDA KA KOOS JÕULUVANAGA ! ETENDUS SOBIB HÄSTI KOOLIDE, LASTEAEDAE JA ETTEVÕTETE JÕULUPEOLE. BRONEERIMINE TEL. 56 626 196
TALLINNA LASTETEATER LEPATRIINU
------
-------------------------------------
2017 Tallinna Lasteteater Lepatriinu
------------------------------------
TALLINNA LASTETEATER LEPATRIINU ON AIVO SADAMA EESTVEDAMISEL TEGUTSENUD ALATES AASTAST 2006. MEIE SOOV ON PAKKUDA NOOREMALE PUBLIKULE TEATRIELAMUST MIS ON ÜHTVIISI NII LÕBUS KUI KA ÕPETLIK.
ETENDUSTE TELLIMINE Tel 56 626 196 e-kirja saad meile saata SIIT
Rohkem teavet ja etenduste tellimine Tel.56 626 196